Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
      2. Pradinių klasių mokinių netradicinio ugdymo diena „Ar žinau, kad gyvenu tarp didžiųjų Nemuno kilpų?“. Išvyka į Nemuno kilpų regioninį parką, 8.50 val., ( V. Abramavičienė).
      3. Darbo grupės lankstinukui apie „Revuonos“ vidurinę mokyklą parengti susirinkimas, 13.35 val., 54 kab. (A.Simanaitienė).
      4. Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.50 val., bibliotekoje (D. Skučienė, R. Alaburdienė).

Antradienis

1. 6a, 6b, 7a klasių mokinių išvyka į Vilnių „Vilnius seniau ir dabar“, 8.00 val. (Klasių vadovės).
            2. Akcija 1-2 kl. mokiniams „Kiek sveria kuprinė?“ (D. Balnanosienė).
            3. Vaiko gerovės komisijos mokinių grupės susirinkimas, 11.30 val., 78 kab. (D. Skučienė, V. Miknevičienė, I. Abramavičienė).
            4. Lietuvių k. ir užsienio k. mokytojų metodinių grupių susirinkimas, 12.35 val., 67 kab. (V. Kuzmauskienė, G. Buitkuvienė).

Trečiadienis

1. Mokinių tarybos susirinkimas, 11.30 val., 76 kab. (K. Kravčenko).
                2. Ūkinės dalies darbuotojų susirinkimas, 13.00 val. (I. Balčiukynienė, R. Pauža).

Ketvirtadienis

1. Akcija 3-4 kl. mokiniams „Kiek sveria kuprinė?“ (D. Balnanosienė).

Penktadienis

1. Klasių vadovų metodinės grupės susirinkimas, 12.35 val., 60 kab. (D. Skučienė, L.Vainalavičiūtė).