Pirmadienis

1. 8 kl. mokinių dalyvavimas tarptautiniame informatikos ir informacinio mąstymo konkurse „Bebras“, 12.50 val. (R. Alaburdienė)

Antradienis

1. Nuotolinė viktorina 5a, 5b klasių mokiniams "Dirbsiu saugiai - 2020", 8.00 val.( Valstybinė darbo inspekcija. Mokytojai vykdantys viktoriną: E.Ramanauskienė, R.Uleckienė, V.Glaveckienė).
2. Matematikos pamokos 2 kl. stebėjimas „IT panaudojimas pamokose“, 10.30 val. (D. Skučienė, V. Arbamavičienė)
3. Nuotolinis gamtos, socialinių ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 11.15-12.00 val.(S. Kazlauskaitė)
4. Nuotolinė paskaita mokiniams "Elektroninės cigaretės - mitai ir
faktai“:
-7-8 kl. -12.00 val.
-9-10 kl. 13.00 val.
( Lektorius Robertas Badaras, VšĮ Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės, Toksikologijos centro vadovas, Klinikinės toksikologijos gydytojas ir gydytojas anesteziologas-reanimatologas).

Trečiadienis

1. Netradicinio ugdymo diena „Kalėdų belaukiant“, 8.00 val. 11.30 val. (Menų ir technologijų mokytojai)
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė).
3. Nuotolinis priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų tėvų susirinkimas „Priešmokyklinės grupės vaikų adaptacija mokykloje“ 17.30 val. (D. Jonykienė, V. Bendinskienė)

Ketvirtadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 15.00 val. nuotoliniu būdu per zoom programą (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, K. Belenavičienė, D. Skučienė).

Penktadienis