Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 9.00 val, direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
  2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė,  R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  3. Prevencinio darbo grupės posėdis, 14.30 val, bibliotekoje (D. Skučienė).
  4. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 13.35 val., 13 kab.(A. Simanaitienė)

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

1. Rajoninis vaikų meno kolektyvų festivalis „Langas į dainą“, 10.30 val., Prienų kultūros centre (A. Leskauskas).

Penktadienis

1. Klasių vadovų metodinės grupės pasitarimas, 13.40 val., 18 kab.(L. Vainalavičiūtė, D. Skučienė);
  2. Narkotikų prevencija. Filmo „Auksinė adata“ peržiūra ir diskusija su 9a kl. mokiniais (D. Balnanosienė);
  3. Mokinių ir mokytojų išvyka į Vilnių, į baigiamąjį projekto“Drąsinkime ateitį“ renginį, 10 val. (I. Balčiukynienė).