Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė,  D. Skučienė).
  2. Pradinių klasių netradicinio ugdymo diena „Aukime sveiki“, (D. Kriščiūnienė)

Antradienis

1. Prevencinis informacinis pokalbis 9a kl. mergaitėms „Prekyba žmonėmis“, 14.40 val.,22 kab.(V.Miknevičienė)

Trečiadienis

1. Narkotikų prevencija. Filmo „Auksinė adata“ peržiūra ir diskusija su 8a kl. mokiniais (D.Balnanosienė).

Ketvirtadienis

1. Popietė „Kaip senoliai linksminosi“, 13.45 val., aktų salė (Menų, technologijų ir kūno k. mokytojų metodinė grupė).

Penktadienis

1. Narkotikų prevencija. Filmo „Auksinė adata“ peržiūra ir diskusija su 8b kl. mokiniais (D. Balnanosienė).
  2. Prevencinis informacinis pokalbis 9b kl. mergaitėms „Prekyba žmonėmis“, 14.40 val., 27 kab. (V. Miknevičienė)