Pirmadienis

1. Mokyklos strateginio plano kūrimo darbo grupės susirinkimas, 10.00 val., 54 kab. (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. Mokytojų išvyka į Vilnių į forumą „Pradinukų kūrybiškumo ugdymas – įvairiapusiškas ir turiningas gyvenimas mokykloje“ bei į seminarą „Maištaujantis, atsikalbinėjantis, reikalaujantis paaauglys pamokoje. Kaip elgtis pedagogui?”, išvykstama nuo mokyklos 7.45 val. (I. Balčiukynienė)
2. Vaiko gerovės pirmininkų ir narių dalyvavimas seminare “ Ankstyvosios intervencijos modelio ir S.M.R.T. vaiko gerovės riziką vertinimo įrankio naudojimo galimybės”, 8.30 val., Prienų švietimo pagalbos tarnyboje.

Trečiadienis

1. Pradinių klasių mokytojų dalyvavimas metodinėje dienoje Jiezno gimnazijoje „Kolega – kolegai. Įtraukiantys metodai kritinio mąstymo ugdymui“ , 10.00 val.

Ketvirtadienis

1. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas kartu su socialiniais partneriais lopšelio – darželio „Pasaka“ atstovais, 13.00 val. (I. Balčiukynienė, V. Abramavičienė)

Penktadienis