Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 9.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
  2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  3. Mokyklos prevencinio darbo grupės posėdis, 14.35 val., bibliotekoje (D. Skučienė).

Antradienis

1. 10 klasių mokinių susitikimas su Alytaus profesinio rengimo centro atstovais 9.00 val. aktų salėje. (R. Alaburdienė, E. Bendinskienė).

Trečiadienis

1. Klasių vadovų metodinės grupės pasitarimas (D. Skučienė, L. Vainalavičiūtė).
  2. "Žemaitijos pieno" renginys "Pasiplėšom" 9.00 val. 1-4 kl., aktų salė (D. Balnanosienė).

Ketvirtadienis

1. Tarptautinis ketvirtų klasių mokinių tyrimas, 8.55 val. 22 kab. (R. Alaburdienė, R. Dirdienė, V. Dubikovienė).
  2. Tarpklasinės krepšinio varžybos 14.30-16.00 val., sporto salėje (A. Vaškys).

Penktadienis

1. Renginys teatro dienai. Dvyliktokų spektaklis, 10.45 val., aktų salėje. (V. Kurtovienė).