Pirmadienis

1. Direkcinis pasitarimas 13.00 val. direktorės kab. (I. Balčiukynienė)
2. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė)
3. 9PM ir 10PM klasės mokinių išvykimas paminėti Angelų sargų (policijos) dieną į Prienų policijos komisariatą
(E. Ramanauskienė, L. Paplauskienė)
4. 3 klasės mokinių išvykimas į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Miško gėrybės“
(V. Abramavičienė)
5. Ugdymo karjerai grupės susirinkimas 11.30 val. 67 kab.(V. Kuzmauskienė, R. Alaburdienė)

Antradienis

1. Netradicinio ugdymo diena pradinių klasių mokiniams „Rudenėlio šventė“ 8.00 val. (D. Jonykienė, N. Matuizienė)
2. 8 klasės mokinių fizikos pamoka „Greičio nustatymas“ netradicinėje aplinkoje 8.00 val. mokyklos kieme (Z. Ferevičienė)

Trečiadienis

1. 5 klasės mokinių technologijų pamoka „Etninė kultūra. Dailieji amatai“ netradicinėje aplinkoje, Prienų krašto muziejuje nuo 9.50 iki 11.30 val. (R. Uleckienė, S. Vaškelevičienė)
2. MSG lyderių susirinkimas 11.35 val. 69 kab. (V. Bendinskienė)
3. 7b klasės istorijos pamoka netradicinėje aplinkoje 8.55 val. mokyklos muziejuje (I. Vincekienė)
4. 7b klasės biologijos pamoka „Gamtos karalystės“ netradicinėje aplinkoje 9.45 val. (S. Kazlauskaitė)

Ketvirtadienis

1. Netradicinio ugdymo diena „Pažink savo mokytoją“ (Mokinių taryba, K. Kravčenko)

Penktadienis

1. 5-7 klasių mokiniams paskaita „Kuo renkiesi būtu tu?“ 10.45 val. aktų salėje (G. Meškauskė)
2. 8-10 klasių mokiniams paskaita „Kuo renkiesi būtu tu?“ 11.50 val. aktų salėje (G. Meškauskė)