Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (R. Alaburdienė).
2. D. Žuvaitienės tikybos pamokos stebėjimas 7 kl., 8.55 val., 22 kab. (R. Alaburdienė)

Antradienis

Trečiadienis

1. Teminių pramogų ir poilsio parko ”DINO PARKAS OZAS” edukacinė programa “Atrask dinozaurą”, 8 . 45 val. ir 10.15 val., aktų salėje (D. Skučienė, N. Matuizienė, D. Jonykienė, D. Kriščiūnienė).
2. 10 klasės mokinių tėvų susirinkimas „Pasiruošimas PUPP. Ką privalo žinoti tėvai?“, 17.30 val. (R. Alaburdienė, E. Bendinskienė, L. Paplauskienė, V. Glaveckienė).
3. Mokytojos R. Sorakienės matematikos pamokos 10 kl. stebėjimas, 9.50 val., 36 kab. (R. Alaburdienė).

Ketvirtadienis

1. 10 klasės mokinių klasės valandėlė, skirta pasirengimui PUUP, 10.45 val. (V. Bendinskienė, E. Bendinskienė, R. Alaburdienė).
2. darbo su interaktyviomis lentomis pristatymas, 13.00 val. (R. Alaburdienė, D. Moisejevienė).

Penktadienis

1. Edukacinis renginys mokiniams „Nariuotakojai mokykloje, 11.50 val. aktų salėje (D. Skučienė, N. Matuizienė, D. Jonykienė, D. Kriščiūnienė)