Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 11.30 val., 67 kab. (R. Alaburdienė, V. Kuzmauskienė).
3. Akcija „Košės diena“ (pradinių klasių mokytojos)

Antradienis

1. Priešgaisrinės saugos pamokėlė pradinių kl. mokiniams:
- 1 a,b ir 2 kl. 8.55 val.
- 3 ir 4a,b kl. 9.50 val.aktų salėje (I. Balčiukynienė, N. Matuizienė)

2. Spektaklis pradinių klasių mokiniams, 10.45 val., aktų salėje (D. Skučienė, pradinių klasių mokytojos).

3. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.45 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. Projekto „Gelbėkit vaikus“ solidarumo bėgimas mokyklos stadione, 9.50 val., mokyklos stadione (I. Balčiukynienė, D. Kriščiūnienė).

2. Visuotinis tėvų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis

1. Metodinė išvyka į Šilavoto pagrindinę mokyklą ir Davatkyną, 12.40 val. (R. Alaburdienė, I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1. Netradicinio ugdymo diena pradinių klasių mokiniams „Rudenėlio šventė“ (D. Kriščiūnienė)