Pirmadienis

1. Netradicinio ugdymo diena SUS „Judu-sveikas esu“ (V. Glaveckienė, G. Andriukevičiūtė, N. Stankūnienė).
2. 7-9 kl. mokinių edukacinė pažintinė išvyka „Suvalkijos gamtos unikalumas“, (E. Bendinskienė, Z. Ferevičienė, V. Gustaitienė)

Antradienis

1. Mokytojų tarybos posėdis, 8.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)
2. Netradicinio ugdymo diena 1-5 kl. mokiniams „Sveika, vasarėle“:
- 1-3 kl. 9.00 val.aktų salėje,
- 4-5 kl. 10.30 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė, D. Skučienė, V. Dubikovienė)
3. 7-9 kl. mokinių edukacinė pažintinė išvyka „Suvalkijos gamtos unikalumas“ (E. Bendinskienė, Z. Ferevičienė, V. Gustaitienė)

Trečiadienis

1. SUS mokinių išvyka į Druskininkus, 8.30 val. (I. Kuzminskienė, V. Petrulionienė).
2. Būsimų pirmokų susirinkimas, 9.00 val., aktų salėje (D. Baranauskienė, V. Dubikovienė)
3. Uniformų primatavimas, 9.00 val. 21 kab. (I. Balčiukynienė)
4. Vaikų vasaros poilsio stovykloje dirbančių mokytojų susirinkimas, 9.40 val., mokytojų kambaryje (A. Grižaitė)

Ketvirtadienis

1. Netradicinio ugdymo diena 6-10 kl. mokiniams „Sporto šventė“ (Kūno k. mokytojai).

Penktadienis

. Mokytojų tarybos posėdis, 8.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)
2. Auklėtojos pamoka 10 kl. mokiniams, 22 kab. (V. Pikčilingienė)
3. Šventė 6-10 kl. mokiniams „Į praėjusius metus pažvelgus“, 10.00 val. aktų salėje (Klasių vadovai, mokyklos administracija).