Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Kalbų ir doros mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13.45 val., 35 kab. (T. Mačiulienė)

Antradienis

1. 1 kl. mokinių išvyka į Kauną (V. Abramavičienė).
2. Renginiai, skirti mokyklos gimtadieniui paminėti. Vilniaus privačios mokyklos bėgiko sutikimas ir viešnagė mokykloje.
3. Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 11.30 val., 21 kab. (V. Gustaitienė, D. Skučienė)

Trečiadienis

1. Individualūs pokalbiai su mokyklos direktore ir kuruojančia pavaduotoja (pagal grafiką).
2. Šventinis 7-8 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 18.00 val.(Z. Ferevičienė, V. Kurtovienė).

Ketvirtadienis

1. Netradicinio ugdymo diena 5-10 kl. mokiniams „Mokyklos gimtadienis“, 8.00-11.30 val. (Veiklos pagal atskirą programą).
2. Renginys „Jie garsina mūsų mokyklą“, 12.00 val., aktų salėje.
3. Individualūs pokalbiai su mokyklos direktore ir kuruojančia pavaduotoja (pagal grafiką).

Penktadienis

1. Rajoninis mokinių konkursas „Aš galiu“, 12.00 val. aktų salėje I. Balčiukynienė, K. Belenavičienė)
2. Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 11.30 val., 36 kab. (R. Sorakienė)