Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Šviesoforo komandos išvyka į zonines varžybas Jonavoje (A. Simanaitienė)

Antradienis

1. PUPP Matematika, 9.00 val. aktų salėje (R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Trečiadienis

1. Individualūs pokalbiai su mokyklos direktore ir kuruojančia pavaduotoja (pagal grafiką).
2. 4a kl. mokinių išvyka į Birštoną (V. Dubikovienė)
3. Vaiko gerovės komisijos posėdis , 13.45 val., 53 kab. (D. Skučienė).
4. Tėvų komiteto susirinkimas, 17.30 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Ketvirtadienis

1. Edukacinė - mokomoji 5a kl. mokinių išvyka į Kauno Aviacijos muziejų ir IX fortą, 8.30 val. (K. Kravčenko).
2. „Žemaitijos pienas“ edukacinė programa priešmokyklinės, 1 ir 2 kl. mokiniams, 8.00 val., aktų salėje, 3-4 kl. mokiniams 8.55 val. aktų salėje.
3. Individualūs pokalbiai su mokyklos direktore ir kuruojančia pavaduotoja (pagal grafiką).
4. 4a ir 4b kl. mokinių išvyka į Šilavotą (V. Dubikovienė).
3. 1 kl. mokinių „Abėcėlės šventė“, 18.00 val., aktų salėje (V. Abramavičienė).

Penktadienis

1. „Dainos teatro“ kolektyvo pasirodymas Prienų parapijos namuose, 10.00 val. (V. Gustaitienė).