Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
  2. 8b kl. mokinių tėvų susirinkimas. Tyrimo „Klasės mikroklimatas“ pristatymas, 17.30 val., 18 kab. (L. Vainalavičiūtė, PPT socialinė pedagogė D. D. Gasparavičiūtė, D. Skučienė).
  3. Susitikimas su Prienų rajono savivaldybės atstovais dėl mokyklos biudžeto programos projekto, aktų salė, 13.35 val. (I. Balčiukynienė).
  4. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 13.45 val., 13 kab. (R. Alaburdienė, A. Simanaitienė).
  5. Pradiniu klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 13. 00 val. 3 kab. (I. Balčiukynienė, R. Dirdienė).

Antradienis

1. FOX.lt svetainės pristatymas 12 klasių mokiniams. 8.00 val. 20 kab. (R. Alaburdienė, A. Menkevičienė)

Trečiadienis

1. 5b klasės mokinių tėvų susirinkimas. Tyrimo „Mikroklimatas klasėje“ pristatymas. 17.30 val., 19, 20 kab. (E.Birbalienė, PPT socialinė pedagogė D.D. Gasparavičiūtė, D. Skučienė).
  2. Netradicinio ugdymo diena. Profesinis informavimas. (R. Alaburdienė, V. Miknevičienė).
  3. Suaugusiųjų klasių mokinių susirinkimas "Baigiamųjų egzaminų pasirinkimas". 17.00 val. 20 kab. (R. Alaburdienė, R. Vilčinskas)

Ketvirtadienis

1. Lietuvių valstybinės kalbos ir LR Konstitucijos egzaminas, 15 kab., 12.00 val. (R. Alaburdienė, A. Lasatienė, V. Pikčilingienė, R. Vilčinskas).
  2. Rajoninė lietuvių k. olimpiada, 12.00 val., (D. Skučienė, V. Kurtovienė, V. Kuzmauskienė).

Penktadienis

1. Prevencinio darbo grupės posėdis, 11.30 val. bibliotekoje (D. Skučienė).