Pirmadienis

1. Savaitės be patyčių renginiai (pagal parengtą planą).
2. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Ikiprofesinis informavimas 10 kl. mokiniams. Svečiuose Karaliaus Mindaugo profesinės technikos mokyklos atstovai, 9.00 val., aktų salėje (V. Kuzmauskienė).

Antradienis

1. Savaitės be patyčių renginiai (pagal parengtą planą).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 9.50 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
3. Atvira klasės valandėlė 6-8 s kl. mokiniams, 12.50 val., SUS (D. Pyragienė).
4. Atvira klasės valandėlė bendrabutyje „Spurgų kepimas“ (B. Žukauskienė).

Trečiadienis

1. Savaitės be patyčių renginiai (pagal parengtą planą).
2. Varlytės teatro spektaklis mokiniams „Kibernetinė pasaka“ 12.00 val., aktų salėje (D. Skučienė, V. Miknevičienė). Kaina 1.40 eur.
3. Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas, 17.00 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė, klasių vadovai).
4. Klasių mokinių tėvų susirinkimai, 18.30 val. (klasių vadovai).

Ketvirtadienis

1. Savaitės be patyčių renginiai (pagal parengtą planą).
2. Konkursas „Kengūra“, 9.00 val. (R. Alaburdienė).
3. Atvira pažintinė veikla soc. įgūdžių klasėje „Velykos – džiugi pavasario šventė“, 4 pamoka (D. Miliauskienė).
4. Apskrito stalo diskusija. Dalyvauja mokinių tarybos nariai ir buvę mokyklos mokinių prezidentai, 14.00 val., aktų salėje (K. Kravčenko).

Penktadienis

1. Savaitės be patyčių renginiai (pagal parengtą planą).
2. 10 kl. mokinių šventė „Vaikystės-jaunystės taku“, 18.00 val., aktų salėje (V. Pikčilingienė).
3. Tėvų susirinkimas, 12.00 val. SUS (I. Balčiukynienė, K. Belenavičienė).