Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2.. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Neakivaizdinių viktorinų ir Olimpio konkurso laimėtojų apdovanojimas, 11.30 val., aktų salėje (R. Alaburdienė).
4. Būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, V. Dubikovienė, D. Baranauskienė).

Antradienis

1. „Pasaulinių jaunimo dienų“ informacinė pamoka 8-10 kl., 8.00 val., aktų salėje (D. Žuvaitienė, Jaunimo centro atstovai)
2. Mokinių dailės kūrybinių darbų „Žiemos improvizacija“ parodos-konkurso atidarymo šventė, 12.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, A. Deltuvienė).

Trečiadienis

1. Klasės valandėlės 10j kl. stebėjimas (D. Skučienė).
2. Praktinės 9 PM klasės mokinių veiklos po II trimestro aptarimas, 13.00 val., PM klasėje ( D. Skučienė, L. Paplauskienė, E. Ramanauskienė)

Ketvirtadienis

1. Neakivaizdinių viktorinų laimėtojams ekskursija į Kauno technologijos universiteto muziejų ir istorinių bei karinių mašinų muziejų, 8.15 val. (R. Sorakienė, I. Vincekienė).
2. Veiklos kokybės įsivertinimo grupės susirinkimas, 11.35 val., 66 kab. (R. Alaburdienė, Z. Linkevičienė).
3. IKT programos rengimo 2016-2018 m. darbo grupės susirinkimas, 12.35 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
4. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į Prienų kultūros ir laisvalaikio centrą dalyvauti Prienų r. mokyklų jaunųjų kraštotyrininkų renginyje, skirtame lietuvių kalbos dienoms paminėti, 10.00 val. (V. Abramavičienė).

Penktadienis

1. Netradicinio ugdymo diena 1-10 kl. mokiniams „Kaziuko mugė“, 8.00 – 11.30 val., aktų salėje ir I a. koridoriuose (pradinių klasių mokytojos, menų ir technologijų mokytojos, klasių vadovai).
2. Mokytojų tarybos posėdis, 11.55 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).