Pirmadienis

1. Pradinių klasių metodinės grupės mokytojų pasitarimas, 9.00 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Mokytojų susirinkimas 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).

Antradienis

1. Atvira pamoka 5-7 l klasėse. Orientacinė veikla tema „Skaičius 10“ (R. Stonkuvienė).

Trečiadienis

1. Paskaita 5-6 kl. mokiniams „Ekologija ir aplinkosauga“, 11.55 val., aktų salėje (Lektorė Atliekų tvarkymo centro ekologė Erika Mockevičienė).
2. Klasės valandėlės 9j kl. stebėjimas (D. Skučienė).

Ketvirtadienis

1. Rajoninio specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių dailyraščio konkurso baigiamasis renginys, 10.30 val., aktų salėje (Z. Linkevičienė, I. Kuzminskienė).
2. Tarpmokyklinės kvadrato varžybos, 11.30 val., sporto salėje (E. Bendinskienė).

Penktadienis

1. Mokyklų vadovų pasitarimas, 10.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
2. Atvira gydomosios kūno k. pamoka „Smulkiosios motorikos lavinimas“, 3 pamoka, SUS (G. Andriukevičiūtė).