Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val.,direktorės kabinete (I. Balčiukynienė)
2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. 7,8 kl. mokinių išvyka į AHAAA mokymo centrą Estijoje tema „Gamtos mokslų tyrėjai“ (Z. Ferevičienė, V. Kurtovienė).

Antradienis

1. 7,8 kl. mokinių išvyka į AHAAA mokymo centrą Estijoje tema „Gamtos mokslų tyrėjai“ (Z. Ferevičienė, V. Kurtovienė).
2. Atviras socialinės pedagogės užsiėmimas 6-8 s kl. mokiniams“Pasaulis, kuriame norėčiau gyventi“, 13.00 val. (A. Grižaitė).
3. Administracijos ir kūno k. mokytojų susirinkimas dėl projekto „Išjudink save“ , 13.45val., 66 kab. (R. Alaburdienė).

Trečiadienis

1. Palangos zoologijos sodo ekspozicija „Nariuotakojai mokykloje“, 11.55 va., aktų salėje (D. Skučienė).
2. 10 kl. mokinių tėvų ir dėstančių mokytojų susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje(V. Pikčilingienė, R. Sorakienė).
3. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pasitarimas, 12.45 val., 7 kab. (V. Dubikovienė).
4. Atviras socialinės pedagogės užsiėmimas 9-10 s kl. mokiniams“Kur gimsta jausmai“, 13.00 val. (A. Grižaitė).

Ketvirtadienis

Penktadienis

1. 10 kl. mokinių karjeros edukacinė išvyka į profesijų Mugę 2016, Kaune, Stulginskio universitete (V. Bendinskienė)