Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas, 10.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val. mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Seminaras „Produktyviojo mokymosi diegimas mokykloje", 12.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Antradienis

1. Seminaras „Produktyviojo mokymosi diegimas mokykloje", 9.00 val., 53 kab. (I. Balčiukynienė).

Trečiadienis

1. Netradicinio ugdymo 1-10 kl. mokiniams diena „Kaziuko mugė", 8.00 val, pagal numatytą scenarijų (darbo grupė).
2. IT mokinių kūrybinių darbų vertinimas, 14.00 val., pavaduotojų kab.(R.Alaburdienė).
3. Rajoninis logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinio būrelio pasitarimas, 13.00 val., 53 kab. (Z. Linkevičienė)

Ketvirtadienis

1. Metinės mokyklos vadovo veiklos ataskaitos aptarimas, 12.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Penktadienis

1. SUS metodinės grupės susirinkimas 13 val. (K.Belenavičienė, L.Pabarčienė).
2. MSG lyderių ir administracijos susitikimas su korespondentais dėl Olweus programos, 13.40 val., 73 kab. (I. Balčiukynienė, D.Skučienė).