Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas 10.30 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val. mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė)
3. Paskaita 6 kl. mergaitėms „Lytiškumo ugdymas", 10.45 val., aktų salėje (R. Stasiukaitienė, D. Skučienė, gydytoja R. Bernatonienė).
4. Olweus elektroninė mokinių apklausa (R. Alaburdienė, D. Skučienė)
5. Aplinkosauginė olimpiada 7- 9 kl. mokiniams (R. Alaburdienė, L. Guobienė)

Antradienis

1. Neeilinis mokytojų tarybos posėdis, 13.45 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Olweus elektroninė mokinių apklausa (R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Elgesio ir socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimas 2-4 kl. specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams „Traukinukas" (V. Miknevičienė)
4. 8j kl. mokinių tėvų susirinkimas „ Paauglystės krizė" (e. Ramanauskienė, v. Bendinskienė)
5. Aplinkosauginė olimpiada 7- 9 kl. mokiniams (R. Alaburdienė, L. Guobienė)

Trečiadienis

1. Olweus elektroninė mokinių apklausa (R. Alaburdienė, D. Skučienė)
2. Aplinkosauginė olimpiada 7- 9 kl. mokiniams (R. Alaburdienė, L. Guobienė)

Ketvirtadienis

1. Praktinio užsiėmimo bendrabutyje „Kepu kepu sausainiuką stebėjimas". 16 val. K.Belenavičienė, E. Dukynienė.
2. Aplinkosauginė olimpiada 7- 9 kl. mokiniams (R. Alaburdienė, L. Guobienė).
3. Olweus elektroninė mokinių apklausa (R. Alaburdienė, D. Skučienė)

Penktadienis

1. Nacionalinis gamtos ir tiksliųjų mokslų raštingumo konkursas 8-10 kl. mokiniams, 78 ir 81 kab.
2. Olweus elektroninė mokinių apklausa (R. Alaburdienė, D. Skučienė.
3. 3a kl. mokinių išvyka į Veiverius į gamtosauginę viktoriną – konkursą (V. Dubikovienė)