Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 8.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
2. Darbo grupės „Mokomųjų kabinetų nuostatams parengti" susirinkimas, 9.00 val., 66 kab. (R. Alaburdienė)
3. Mokyklos veiklos įsivertinimo darbo grupės išvyka į Skriaudžių pagrindinę mokyklą, 9.30 val. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
4. IV –os MSG susirinkimas, 10.00 val., 67 kab. (V. Pikčilingienė).

Antradienis

1. Išvyka į Vilnių LITEXPO parodų rūmus K12 Forumą (R. Alaburdienė).
2. SUS metodinės grupės susirinkimas, 10.00 val.( K. Belenavičienė).
3. I–os MSG susirinkimas 10.00 val., bibliotekoje (V. Miknevičienė, T. Išganaitienė).

Trečiadienis

1. Konkurso „Darni mokykla" organizavimo komandos susirinkimas, 9.30 val., 66 kab. (D. Skučienė).
2. Projekto „Lyderių laikas 2" darbo grupių susirinkimas, 10.00 val., 66 kab. (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. V –os MSG susirinkimas, 8.30 val., 54 kab. (E. Ramanauskienė).
4. II –os MSG susirinkimas, 9.30 val., 6 akb. (D. Moisejevienė)

Ketvirtadienis

1. Lyderystės plėtros modelio „Mokytojų kūrybiškumo ir lyderystės plėtra Prienų rajone" baigiamasis renginys, 9.30 val., aktų salėje (Projekto „Lyderių laikas 2" įgyvendinimo mokykloje iniciatyvinė grupė)

Penktadienis

1. VI–os ir VII-os MSG susirinkimai, SUS (K.Belenavičienė, D. Miliauskienė).