Pirmadienis

Antradienis

1. Protų mūšis „Prienų rajonas, kuriame gyveni", 13.50 val., aktų salėje (D. Skučienė, L. Guobienė).
2. Dalyvavimas projekto „Lyderių laikas 2" inkliuziniame tyrime, 53 kab. (R.Alaburdienė)

Trečiadienis

1. Gamtos ir tiksliųjų mokslų mokytojų pasitarimas dėl dalyvavimo NEC konkurse, 10.35 val., pavaduotojų kab. (R. Alaburdienė, D. Skučienė)
2. Klasės valandėlės 8b kl. stebėjimas, 10.45val. (D. Skučienė).
3. Socialinės pedagogės užsiėmimo "Žodis žeidžia - žodis gydo" 8-10 s kl., 13 val. stebėjimas (Auksė Grižaitė, K.Belenavičienė)
4. 9 ir 8a kl. mokinių edukacinė išvyka tema „Kauno tauro nuotykiai"(V. Pikčilingienė, L. Paplauskienė).
5. Skaitymo valandėlė pailgintos grupės mokiniams „A. Lingrend kūriniai", 15.00 val., Bibliotekoje (T. Išganaitienė).
6. Dalyvavimas projekto „Lyderių laikas 2" inkliuziniame tyrime, 53 kab. (R.Alaburdienė)
7. Mokyklos veikos įsivertinimo grupės susirinkimas, 12.35 val., 66 kab. (R. Alaburdienė, Z. Linkevičienė).
8. Penktokų adaptacijos tyrimas (D. Skučienė, V. Bendinskienė).

Ketvirtadienis

1. Dalyvavimas projekto „Lyderių laikas 2" inkliuziniame tyrime, 53 kab. (R.Alaburdienė)
2. 7 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30, 55 kab. (V. Kurtovienė).
3. 6 kl. mokinių išvyka į Kauną tema „Ryšių priemonių praeitis ir dabartis, 9.00 val. (Z. Ferevičienė).
4. Konkurso „Darni mokykla" organizavimo komandos susirinkimas, 13.45 val., 66 kab. (D. Skučienė).

Penktadienis