Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas 10.30 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val. mokytojų kambaryje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė)
3. Netradicinio ugdymo diena SUS „Ruduo už lango" (E. Dukynienė, R. Stonkuvienė).
4. 5-10 kl. mokinių išvyka į Prienų globos namus koncertuoti Tarptautinei mokytojo dienai (V. Gustaitienė)

Antradienis

1. Menų ir technologijų mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 12.40 val., 21 kab. (D. Skučienė, V. Gustaitienė).

Trečiadienis

1. Projekto „Lyderių laikas 2" politinių sprendimų grupės susirinkimas, 12.00 val. direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Ketvirtadienis

1. Projekto „Mano Prienai įvairiais metų laikais" nugalėtojų apdovanojimas, 11.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė).
2. Vaiko gerovės komisijos posėdis, 12.55 val., bibliotekoje (D. Skučienė).
3. SUS mokinių išvyka į Kazlų Rūdą (V. Glaveckienė)

Penktadienis

1. Projekto „Prienai įvairiais metų laikais" nugalėtojų edukacinė išvyka į Naravus, 9.30 val. (R. Alaburdienė, K. Belenavičienė).