Pirmadienis

1. Direkcinės tarybos pasitarimas 10.30 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė).
2. Mokytojų tarybos posėdis, 13.40 val. aktų salėje (I. Balčiukynienė).
3. 4a kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Žvakių liejimas", 11.00 val. (V. Abramavičienė).

Antradienis

1. 1 kl. mokinių tėvų susirinkimas, 17.30 val., 6 kab. (D. Moisejevienė).
2. Krašto pažinimo būrelio mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Lino kelias iki staklių" (V. Abramavičienė).

Trečiadienis

1. 4b kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Duonos kelias iki stalo" (R. Dirdienė).

Ketvirtadienis

1. SUS 5-7s ir 8-10 l kl. mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje"Auskit, vykit mano rankos", 10.00 val. (R. Kavaliauskienė, D. Miliauskienė., V. Petrulionienė).

Penktadienis

1. 4a kl. . mokinių išvyka į Prienų krašto muziejų dalyvauti edukacinėje programoje „Senųjų Prienų beieškant", 10.00 val. (V. Abramavičienė).
2. Kinoramos vakaras, 17.00 val., aktų salėje (K.Kravčenko, mokinių klubas).