Pirmadienis

1. 1b ir 4 kl. mokinių išvyka į Anykščius (D. Moisejevienė, A. Simanaitienė)
2. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
3. Mokinių ir mokytojų išvykimas į Prienų Kultūros ir laisvalaikio centrą į šventę „Pasidžiaukime kartu".
4. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Antradienis

1. Naujos ir senos mokyklos metodinių tarybų narių susirinkimas, 13.45 val., 35 kab. (R. Alaburdienė, A. Menkevičienė).
2. SUS 1-5 kl. sporto šventė „Judu – sveikas esu" (O. Končienė, G. Andriukevičiūtė).
3. 5 kl. ir 7b kl. mokinių turistinis žygis Prienai – Igliauka (Z. Ferevičienė, E. Bendinskienė, K. Kravčenko).
4. 2b kl. mokinių išvyka į Kauną (D. Baranauskienė)
5. Mokyklos veiklos įsivertinimo grupės susirinkimas, 11.30 val., 51 kab., (Z. Linkevičienė, R. Alaburdienė).

Trečiadienis

1. Priešmokyklinės grupės vaikų šventė „Sudie, grupele", 17.30 val.(D. Jonykienė).
2. 5 kl. ir 7b kl. mokinių turistinis žygis Prienai – Igliauka (Z. Ferevičienė, E. Bendinskienė, K. Kravčenko).
3. Ugdymo plano rengimo grupės narių susitikimas 13.45 val. direktorės pavaduotojų ugdymui kabinete (R. Alaburdienė).

Ketvirtadienis

1. Mokytojų tarybos posėdis, 12.45 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė)

Penktadienis

1. Pradinių klasių ir 5 kl. mokinių mokslo metų užbaigimo šventė aktų salėje:
- 8.10 val. 1-3 kl. mokiniams,
-8.45 val., 4-5 kl. mokiniams.
2. Mokinių ir mokytojų fotografavimasis prieš mokyklą bendrai nuotraukai, 10 val. (I. Balčiukynienė).
3. 1-5 kl. klasių vadovų susirinkimas, 11.30 val, pavaduotojų kabinete. Atsinešti sutvarkytus oranžinius segtuvus ir asmens bylas (R. Alaburdienė, D. Skučienė).
4. Direkcinės tarybos posėdis, 14.00 val., direktorės kab. (I. Balčiukynienė)las (R. Alaburdienė, D. Skučienė)