Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).

Antradienis

1. 5-10 spec. klasių mokiniai išvyka į Tarzaniją. 9 val. (G.Andriukevičiūtė).
2. Akcijos nei vienos pamokos be pateisinamos priežasties" baigiamasis renginys, 11.30 val., aktų salėje (V. Miknevičienė, D. Skučienė).
3. Mokyklos veiklos programos rengimo darbo grupės susirinkimas, 13.45 val., 22 kab. (I. Balčiukynienė, D. Skučienė).
4. SUS mokinių edukacinė išvyka į UAB „Wilara" (B. Žukauskienė).
5. 8-10 lavinamosios klasės mokinių išvyka į Prienų Parapijos namus, 11.10 val. (R. Kavaliauskienė).

Trečiadienis

1. 2a kl. mokinių išvyka į Vilnių (V. Dubikovienė)
2. 2b kl. mokinių išvyka į Kauno zoologijos muziejų (D. Baranauskienė).
3. Mokytojos D. Anžaitės tikybos pamokų stebėjimas, 4,5,6 pamokos (D. Sklučienė)

Ketvirtadienis

1. 1-4 kl. mokinių „Spinduliukų šventė", 8.55 val., aktų salėje (K. Kravčenko ir mokinių klubas)
2. 5-10 kl. mokinių „Spinduliukų šventė", 12.50 val., aktų salėje (K. Kravčenko ir mokinių klubas).
3. Socialinių mokslų viktorino nugalėtojų išvyka į Kauną (I. VIncekienė, R. Batutienė, S. Kazlauskaitė)

Penktadienis

1. 3a,b kl. mokinių išvyka į Rumšiškių etnografinį muziejų (V. Abramavičienė, R. Dirdienė).