Pirmadienis

1. Mokyklos gimtadienio šventė, 13.00 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
2. Savaitės trukmės akcija „Nei vienos pamokos be pateisinamos priežasties" (D. Skučienė, V. Miknevičienė, klasių vadovai).
3. Netradicinio ugdymo diena pradinių klasių mokiniams „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" (D. Kriščiūnienė, D. Jonykienė)

Antradienis

1. Standartizuotų testų vykdymas 8 kl. ( matematika - 60 min.).
2. Mokytojų tarybos posėdis, 13.45 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė).
3. 5-8 SUS mokinių išvyka į „Perliukų" konkursą (K. Belenavičienė, A. Varanauskienė)

Trečiadienis

1. Standartizuotų testų vykdymas 8 kl. (istorija – 60 min., klausimynai – 20 min.).
2. 5-10 SUS mokinių edukacinė išvyka į UAB „Wilara" „Bičių produktai", 10 val.(D. Pyragienė.
3. 10 kl. mokinių susitikimas su Kauno statybininkų mokyklos atstovais, 9.50 val., 67 kab.(V. Kuzmauskienė).

Ketvirtadienis

1. Priešmokyklinės grupės ir 1a kl. mokinių išvyka į Trakus (D. Jonykienė, N. Matuizienė).
2. 10 kl. mokinių susitikimas su Aukštadvario žemės ūkio mokyklos atstovais, 10.50 val., 35 kab.(R. Alaburdienė).
3. Lytiškumo ugdymo paskaita 9-10 kl. mokiniams, 8.00 val. aktų salėje. (D. Kimbirauskiennė).

Penktadienis

1. Netradicinio ugdymo diena SUS „Aš galiu" (K. Belenavičienė, A. Grižaitė).