Pirmadienis

1. Mokytojų susirinkimas, 12.35 val., mokytojų kambarys (I. Balčiukynienė, R. Alaburdienė, D. Skučienė).
2. Direkcinės tarybos pasitarimas, 13.30 val., direktorės kabinete (I. Balčiukynienė).
3. Netradicinio ugdymo diena SUS. Keliaujanti mugė „Keičiu darbelį į šypseną".

Antradienis

1. SUS 5-10 kl. mokinių edukacinė išvyka į Prienų krašto muziejų „Margučių raštų paslaptys", 10.00 val. (D. Pyragienė).
2. Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės susirinkimas, 9.00 val., 6 kab. (D. Moisejevienė).
3. Rajoninio socialinių pedagogų metodinio būrelio pasitarimas SUS, 10.00 val. (V. Miknevičienė).
4. Socialinių mokslų ir kūno k. mokytojų organizuotos viktorinos dalyvių apdovanojimas, 11.30 val. (R. Alaburdienė, I.Vincekienė).
5. Prevencinė valanda „Būk geras, jei gaili" SUS lavinamųjų klasių mokiniams, 12.00 val. (V. Bendinskienė, E. Dukynienė)

Trečiadienis

1. Vaiko gerovės komisijos posėdis, 10.00 val., bibliotekoje (D. Skučienė)
2. Mokinių tėvų aktyvo susirinkimas, 17.30 val., aktų salėje (I. Balčiukynienė, V. Kurtovienė, A. Deltuvienė).

Ketvirtadienis

Penktadienis