Šiais metais mokykloje vyksta projektas „Mano Prienai įvairiais metų laikais'. Mokiniai įvairiose pamokose arba savarankiškai rengia darbus apie Prienus ir juos pateikia trimis etapais: rudenį, žiemą ir pavasarį. Šiuo metu mokyklos aktų salėje veikia paroda „Prienai rudenį", kur galima pamatyti visus konkursui pristatytus darbus. Kai už lango sniegas ir spaudžia šaltis, labai smagu žiūrėti į mokinių darbus, kuriuose Prienai tokie spalvingi.

Akį traukia Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių nuotraukos, kuriose ypač gražiai atrodo bendrabučio kiemas (9 l klasės mokinė Edita Juozaitytė) ir kitos gerai žinomos Prienų vietos (4 l klasės ir socialinių įgūdžių klasės vaikų nuotraukos). Kartu su 4 klasės mokine A. Stravinskaite galima pasivaikščioti po Revuonos parką ir pasigėrėti rudens spalvom, o 10 klasės mokiniai E. Dabrišiūtė, A. Šumauskaitė ir D. Ptakas kartu su mokytoja L. Paplauskiene kviečia ne tik pasidžiaugti gražiausiomis Prienų vietomis rudenį, bet ir susimąstyti apie gyvenimą, paskaityti gražių minčių. Dešimtokai apie Prienus rašo ir anglų kalba – jie pristato gimtąjį miestą ir kviečia jame apsilankyti turistus, o 8a klasės mokinės D. Černevičiūtė ir G. Zujūtė Prienus pristato iš visų pusių – supažindina su miesto istorija, gamta, sporto pasiekimais, muziejumi, grasiais žmonėmis ir kitais svarbiais dalykais. Taip pat parodoje galima paskaityti rašinių apie gimtąjį miestą ir pamatyti, kaip jį mato jaunieji dailininkai.

Parodą parengė dailės mokytoja metodininkė Rasa Uleckienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Alaburdienė.

Kviečiame visus apsilankyti parodoje ir nepamiršti užfiksuoti, kaip atrodo Prienai dabar, žiemos metu, o darbus apie mūsų kraštą žiemą reikia pristatyti iki kovo 1 dienos.