DSCN0657Sausio 17 d. vyko pradinių klasių netradicinė diena „Pamoka kitaip".
Mokiniams buvo išdalinta padalomoji medžiaga apie Lietuvą. Priešmokyklinės klasės mokiniai spalvino Lietuvos vėliavą, pirmos klasės mokiniai – lietuvaitės tautinius drabužius, antrokai - žemėlapyje žymėjo sostinę Vilnių ir kitus miestus, spalvino herbą, trečiokai ir ketvirtokai - dailiai nurašė Lietuvos himną, nagrinėjo Vinco Kudirkos biografiją.
Aktų salėje mokiniai, mokytojai ir svečiai giedojo himną, žiūrėjo knygyno „Pegasas" direktorės Gretos Meškauskienės pristatomą medžiagą apie Lietuvos teritoriją, gyventojus, Lietuvos prezidentus, žymiausias Vilniaus vietas, susipažino su herbu, jo istorija, vėliava, svarbiausiomis valstybinėmis šventėmis.

Pasiskirstę komandomis dalyvavo viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvą". Mokiniai tarėsi tarpusavyje ir po minutės atsakinėjo į pateiktus klausimus. Laimėjo komanda, pirma tiksliausiai atsakiusi į penkis klausimus. Komanda nugalėtoja buvo apdovanota prizais.
Klasėse paskatinti gražiausių ir tiksliausių darbų autoriai.

DSCN0654.jpg DSCN0657.jpg DSCN0658.jpg DSCN0659.jpg DSCN0661.jpg DSCN0662.jpg