DSCF4206Trumpos gruodžio dienos, ilgos naktys... Tačiau artėjančios šventės prasklaido žiemos tamsą ir nuskaidrina nuotaiką. Laukiame šv. Kalėdų, nes tai didžiausia ir daugelio mūsų labiausiai laukiama metų šventė.
Gruodžio 18 dieną 3a klasės mokiniai sukvietė savo tėvelius į kalėdinį koncertą. Mokiniai parodė šventinę programėlę „Kalėdinė pasaka". Vaikai sekė kalėdinę muzikinę pasakaitę apie tai, kaip Raudonkepuraitė sutiko vilką, apie gudruolę lapę ir lapiną, norėjusius nuskriausti du godžius meškiukus ir apie septynis ožiukus, kurie ožkelės nepaklausė ir įsileido į namus pilką vilką. Savo pasirodymą trečiokai baigė gražia dainele apie artėjančias baltas Kalėdas.

Gruodžio 20 dieną Kalėdų pasaką trečiokai parodė mokyklos pradinių klasių mokiniams ir Kalėdų seneliui. Artistai sulaukė gausių aplodismentų ir Kalėdų senelio pagyrimų. Mokiniams buvo malonu dovanoti šventę, džiuginti, kurti gerą nuotaiką. Juk jau greitai baltos kalėdos, o Kalėdos visada buvo stebuklas ir stebuklų metas, tad laukime stebuklo...

DSCF4163.JPG DSCF4165.JPG DSCF4167.JPG DSCF4172.JPG DSCF4184.JPG DSCF4188.JPG DSCF4206.JPG