094Su gera nuotaika , pasidžiaugę pirmuoju sniegu, 5 ir 7b klasės mokiniai 20 valandą rinkosi į mokyklą, kurioje vyko renginys ,, Naktis mokykloje". Jautėme, kad mūsų laukia nepatirti įspūdžiai, nuotykiai ir linksmos akimirkos.
Susirinkę į aktų salę priėmėme taisykles ir susitarimus, kurių nakties metu laikysimės. Sužinojome ,,Nakties mokykloje " dienotvarkę. Paskui prasidėjo įvairūs konkursai, užduotys, kurių metu reikėjo ne tik kojas pamiklinti, bet ir galveles pasukti. Jas vedė mokinių klubo nariai: Ugnė, Emilija, Violeta ir Deividas bei mokytojos Kristina Kravčenko, Elena Bendinskienė ir Zita Ferevičienė. Mokiniai ne tik atliko įvairias sportinias užduotis, bet ir vaidino, žaidė ivairius žaidimus: ,,Kviečiu į pokylį", ,,Akrobatai" ir t.t. Apie vidurnaktį mokiniai vakarieniavo, valgė pačių iškeptus vaflius. Po vakarienės mokiniai žiūrėjo kino filmą.

Didžiausią įspūdį mokiniams paliko lobio ieškojimas, o ypatingai jo ieškojimas mokyklos palėpėje, kurioje slėpėsi ,,pabaisa". Mokiniai, kad surastų lobį, turėjo pagal pateiktą planą atlikti įvairias užduotis, surasti lobio kodus. Čia mokiniai patyrė baimės, išgąščio, išbiro kaip kuriems net ir ašaros, bet visiems buvo labai smagu suradus lobį.
Visą naktį miegančių nebuvo. 7 val. ryto vėl rinkomės į aktų salę kur darėme rytinę mankštą. Buvo sunku judėti, norėjosi miego. Po to susėdę ratu pasidalinome nakties įspūdžiais. Mokiniams labai buvo smagu . Pilni įspūdžių, geros nuotaikos išvyko į namus.
Visų 5-kų ir 7b klasės mokinių bei auklėtojų vardu dėkojame, mokytojai Kristinai Kravčenko, mokinių klubo nariams Ugnei, Violetai, Emilijai ir Deividui, padėjusiems surengti tokią įspūdingą ,,Naktį mokykloje".

054.JPG 060.JPG 065.JPG 072.JPG 076.JPG 080.JPG 082.JPG 093.JPG 094.JPG 101.JPG 105.JPG 115.JPG