Picture 035Prienų ,,Revuonos" pagrindinėje mokykloje 2013 m. lapkričio 13 dieną vyko priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokinių netradicinė diena. Jos tikslas – formuoti mokinių saugaus gyvenimo nuostatas, ugdyti saugaus elgesio su ugnimi įgūdžius ir gebėjimus,atskleisti kūrybinius polinkius, ugdyti išradingumą bei bendradarbiavimą.
Pamokas organizavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Prienų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektorė Lina Damukaitienė.

Pirmiausia mokiniai dalyvavo surenktoje žinių viktorinoje : kaip elgtis namuose?, kaip išvengti gaisro?, elgesys gaisro metu, saugus elektros prietaisų naudojimas, priešgaisrinė ir gelbėjimo technika, pagalbos telefonai ... Vėliau žiūrėjo filmukus: ,,Būk saugus ir saugok kitus", ,,Kaip elgtis gaisro metu? " ir ,,Žiemos pavojai".
Labai patiko inspektorės Linos atneštos dėlionės ir kryžiažodžiai .Visi mokiniai sutelkė jėgas, žinias ir kūrybiškumą atliekant užduotis. Žinių įtvirtinimui priešmokyklinės grupės ir 1-2 klasių mokiniai gavo spalvinimo knygeles, o trečiokai ir ketvirtokai patys kurė knygeles, kurios primins, kaip elgtis įvairiose situacijose.
Nuoširdus ačiū inspektorei Linai, mokytojoms ir visiems dalyvavusiems mokiniams už aktyvumą, bendradarbiavimą, už pamokas, kurios kiekvieną privertė susimąstyti, kaip svarbu mokėti pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje.

Picture 016.jpg Picture 033.jpg Picture 035.jpg Picture 035_1.jpg Picture 043.jpg Picture 051.jpg Picture 051_1.jpg Picture 056.jpg Picture 057.jpg