DSCF29712013 m. spalio 22 d. mokyklos informacinių technologijų kabinete surengta paroda-konkursas "Mano kompiuterinė pelytė". Joje eksponuojamos penktokų sukurtos kompiuterinės pelės. Mokiniai puikiai atliko savo pirmąjį ilgalaikį informacinių technologijų kūrybinį darbą. Buvo panaudotos įvairios medžiagos bei technikos.

Penktoje klasėje dėstantys mokytojai, socialinė pedagogė Vaida Miknevičienė ir pradinių klasių mokytoja Asta Simanaitienė išrinko po penkis labiausiai patikusių darbų autorius. Apibendrinus rezultatus paaiškėjo, jog geriausių darbų autoriai yra: Reinas Batutis, Viktorija Bieliauskaitė, Simas Ferevičius, Renatas Gervickas, Jorūnė Gustaitytė, Monika Janušauskaitė, Miglė Kalinauskaitė, Edvinas Karalius, Gabija Laukaitytė, Adas Radzevičius, Darius Rauluševičius, Odeta Slavinskaitė, Miglė Stuokutė, Matas Valkauskas.

Jeigu ir Jūs norite pasižiūrėti mokinių sukurtus darbus, tai galite užsukti į 53 kabinetą.

DSCF2971.JPG DSCF2972.JPG DSCF2973.JPG DSCF2974.JPG DSCF2975.JPG DSCF2976.JPG DSCF2977.JPG DSCF2978.JPG