DSCF29072013 m. spalio 10 d. mūsų mokykloje vyko LITNET tarybos posėdis. Yra graži tradicija, kad kiekvieną kartą posėdis vyksta kažkurioje iš LITNET tarybos narių atstovaujamoje institucijoje. Kadangi tenka jau eilę metų dirbti šioje taryboje, tai atėjo eilė posėdį surengti ir Prienų "Revuonos" pagrindinėje mokykloje.

Svečiai ne tik išnagrinėjo darbotvarkėje numatytus klausimus, tačiau ir apžiūrėjo mokyklą. Susipažino su jos šiandiena.

LITNET - tai Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas, kuris  jungia mokslo, studijų ir švietimo institucijų kompiuterių tinklus. Prie šio tinklo prijungtoms institucijoms gali būti teikiamos duomenų perdavimo paslaugos, diegiami inovatyvūs kompiuterių tinklo ir paslaugų sprendimai.

LITNET valdymo klausimus sprendžia LITNET taryba, kurios darbo reglamentą ir sudėtį tvirtina ŠMM ministras. Pagrindinis Tarybos veiklos tikslas – koordinuoti LITNET palaikymo ir plėtros programų vykdymą, užtikrinti efektyvų LITNET veikimą.

Jeigu daugiau norėtumėte sužinoti apie šią organizaciją: http://www.litnet.lt/index.php/apie-litnet

DSCF2906.JPG DSCF2907.JPG DSCF2908.JPG DSCF2909.JPG DSCF2910.JPG DSCF2911.JPG DSCF2912.JPG