315Tęsdama tradiciją, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija jau septintus metus iš eilės organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems Lietuvos Respublikos piliečiams ir gyventojams. Šiemet minėtą renginį įgyvendino UAB "Inlinen" kartu su partneriais. Egzamino globėja LR prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Konstitucijos egzaminas vyko Lietuvos savivaldybėse, ugdymo įstaigose, laisvės atėmimo vietose, seime. Mūsų mokykla šiais metais prisijungė ir spalio 1 d. dalyvavo 26 mokiniai iš 6-10 klasių visuotinėje akcijoje. Šiems moksleiviams pirmajame egzamino etape buvo pateikta 30 uždarų klausimų. Moksleiviai, atsakę į 25 klausimus teisingai, kviečiami dalyvauti antrajame etape. Geriausiai į klausimus atsakinėjo šeštokas Povilas Damynas (24 taškai), 7a klasės mokinės Greta Kazlauskaitė (20 taškų) ir Ugnė Alaburdaitė (19 taškų).

1-4 kl. moksleiviams buvo skirta kūrybinė piešimo užduotis "Ką man reiškia Konstitucija?".Piešinius piešė mūsų trečiokai ir ketvirtokai, vadovaujami mokytojų D. Moisejevienės, R. Dirdienės ir V. Abramavičienės. Šie piešiniai Konstitucijos dieną-spalio 25 bus eksponuojami mokykloje.

315.JPG 318.JPG 319.JPG 320.JPG 325.JPG 329.JPG