DSCF3585Š.m. rugsėjo 30 d. Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko Mokinių prezidento inauguracija. Tai jau penktieji tokie rinkimai mokyklos istorijoje. Pirmąja Mokinių prezidente buvo išrinkta E. Jankauskaitė, antrąja – D. Šiugždinytė, trečiąja - G. Garmutė, ketvirtasis prezidentas buvo G. Pikčilingis, na o šiais metais – A. Kurtovaitė.

Visą praėjusią savaitę mokykloje tvyrojo įtampa. Mokiniai pasiskirstė į skirtingas barikadų puses ir aktyviai palaikė savo kandidates. Rinkiminiu laikotarpiu kandidatės pristatinėjo save, savo parengtą ir numatomą vykdyti programą bei kitas veiklas. 2013-09-26 d. rinkimų komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad finišo tiesiąją pirmoji kirto ir didžiausio moksleivių palaikymo sulaukė 9b klasės mokinė Augustė Kurtovaitė.

Mokinių tarybos ir visų mokyklos mokinių gyvenimo mokykloje įdomumas labai priklauso nuo prezidento, nuo jo aktyvumo, įgyvendinamų naujų iniciatyvų. Kiekvienas prieš tai buvęs Mokinių prezidentas įnešė kažką naujo į mokinių gyvenimą tai – kinoramos vakarai, naktys mokykloje, diskotekos, gražiausių šlepečių, mokyklos ilgakasės rinkimai ir t.t..

Džiugu, kad padidėjusi atsakomybė A. Kurtovaitės negąsdina, atvirkščiai, naujoji prezidentė spinduliuoja entuziazmu ir noru veikti. O ką ji veiks ir kaip jai seksis netrukus pamatysime. Belieka tik pasveikinti ir palinkėti sėkmės tęsiant tradicijas, įgyvendinant naujas idėjas ir bendraujant bei bendradarbiaujant.

DSCF3572.jpg DSCF3573.jpg DSCF3575.jpg DSCF3576.jpg DSCF3578.jpg DSCF3581.jpg DSCF3583.jpg DSCF3585.jpg DSCF3587.jpg DSCF3590.jpg DSCF3592.jpg DSCF3593.jpg DSCF3595.jpg DSCF3596.jpg DSCF3598.jpg