plakatas1Mūsų  mokykloje nuo rugsėjo 1 dienos veikia Arijaus Jurevičiaus pavasario-vasaros darbų paroda. Arijus - daugelio moksleiviškų dailės konkursų dalyvis ir nugalėtojas. Šioje parodoje eksponuojama 19 darbų, kurie atlikti pieštuku, guašu, tušu.

Niekam nepaslaptis, kad Arijus myli žirgus, tad ši paroda būtent apie juos. Jo nupiešti žirgai linksmai prunkščia, svaido ugningus akių žaibus, vėjas smagiai plaiksto šuoliuojančių žirgų karčius.

Ekspozicija apjungia dvi temas: laisvus kaip vėjas prerijų žirgus ir IX-XIII a. baltų karo žirgų kamanų rekonstrukcijas.

Arijaus piešinai žavi jaunatvišku veržlumu, jausmų spalvingumu ir neabejotinu meistriškumu. Jis taikliai atskleidžia žirgo jėgą, grožį, grakštumą ar net liūdesį.

Maloniai kviečiame apžiūrėti parodą.

audrone.jpg audrone22.jpg audrone23.jpg audrone234.jpg audronee.jpg plakatas1.jpg