DSCF1138Balandžio 19 dieną Prienų ''Revuonos'' vidurinėje mokykloje vyko netradicinė pradinių klasių diena „Pavasario pranašai parke“. Į svečius atvyko Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centro Prienuose administratorė Loreta Šaltienė.

Netradicinės dienos rytas prasidėjo bundančio pavasario garsais ir vaizdais. L. Šaltienė priešmokyklinės grupės pradinių klasių mokiniams papasakojo apie  pirmuosius pavasario pranašus: paukščius, augalus, gyvūnus. Pradinukai buvo mokomi pažinti sparnuočius: buvo rodoma filmuota medžiaga apie paukščius, pasakojama apie jų gyvenimo būdą.Vaikai atpažino varnėną, vyturį, gandrą, pempę, gegutę ir kitus paukščius, susidomėję klausėsi jų garsų. Mokiniai sužinojo daug įdomaus apie paukščius, klausėsi skaitomos pasakos „Kas kuo gieda?“, diskutavo tema “Kuo skiriasi paukščio garsas?“. Vaikams patiko žaisti žaidimus: „Kuo minta gandras?“, „Kuo minta gegutė?“.

Visiems pradinukams gerai sekėsi atpažinti žibuokles, plukes, snieguoles, šalpusnius ir kitus pavasarinius augalus.

Po įdomios L.Šaltienės pamokos vaikai keliavo į klases piešti pavasarį sugrįžusių paukščių.

Netradicinės dienos metu vaikai patyrė naujų įspūdžių, įgijo žinių, pasidžiaugė bundančiu pavasariu.

DSCF1127.JPG DSCF1128.JPG DSCF1129.JPG DSCF1130.JPG DSCF1131.JPG DSCF1135.JPG DSCF1138.JPG DSCF1139.JPG