Dailės studija „VINGIRIS“ pristato antrąją savo parodą. Šį kartą eksponuojami 23 Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos ir Birštono gimnazijos moksleivių darbai, atlikti klasikinėmis dailės technikomis: grafitiniu pieštuku, kreidelėmis, tušu, guašu, akvarele. Temos įvairuoja nuo gamtos, istorinių iki akademinių studijinių darbų.

Pagrindiniai studijos uždaviniai: supažindinti su dailės plastikos pagrindais ir studijuojant siekti aukštesnių dailės tikslų. Ypatingai kreipiamas dėmesys į apibendrintą konstruktyvų piešinį, kompoziciją ir atitinkamos technikos raiškos prigimtį.

Paroda eksponuojama Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos antrajame aukšte. Visus mylinčius ir besidominčius menu, maloniai kviečiame apsilankyti.