P3190024Kiekvienais metais kovo 22 dieną visame pasaulyje švenčiama Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas yra skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų.

Šių metų kovo 19 dieną Prienų „Revuonos“ vidurinės mokyklos 8a klasės mokiniai per biologijos pamoką paminėjo pasaulinę vandens dieną. Šios pamokos metu mokiniai žiūrėjo filmą apie žemės planetos pakitimą dėl vandens trūkumo. Susiskirstę į grupes, mokiniai atliko testą, rašė apie vandens įtaką žmogaus organizmui, kam vanduo reikalingas ir kaip reikėtų taupyti vandenį. Pamokos pabaigoje mokinai žiūrėjo skaidres „Laiškas iš 2070- ųjų“, kuriose vaizdžiai aprašyta kaip atrodys mūsų planeta jei netaupysime ir  nesaugosime vandens.