Prasidėjus astrologiniam pavasariui, kovo mėnesio  5, 12 ir 19 dienomis Prienų ,, Revuonos“  vidurinės mokyklos trečiokai ir ketvirtokai sulaukė svečių iš Vilkaviškio vyskupijos. Atvyko sielovados centro referentė sesuo Daiva Staskevičiūtė SF, kuri pravedė šešių valandų seminarą vaikams ,,Biblijos nuotykis“.

Mokiniai susipažino su Biblijos istoriniais ir literatūriniais aspektais, su visomis pagrindinėmis Senojo Testamento knygomis, jų klasifikacija ir jose esančiomis istorijomis bei  veikėjais. Sesuo Daiva labai nuoširdžiai, įdomiai , naudodama daug vaizdinės medžiagos, kvietė mokinius , vaidinti, giedoti, mąstyti, atsakyti į klausimus. Juk Senajame Testamente slypi kilnūs pamokymai apie Dievą, išganinga žmogaus gyvenimo išmintis ir mūsų išganymo slėpinys. Ir tas sistemingas  pristatymas padėjo mums geriau suvokti Senojo Testamento visumą, kaip didelį paveikslą apie Dievo ir žmogaus santykius.

Reziumuojant, sesuo Daiva sakė, kad jei paklūsime galingojo Kūrėjo žodžiui, mūsų gyvenimas tamps darnus ir  kupinas palaimos.