4Kovo 13 dieną mokykloje svečiavosi Garliavos meno mokyklos mokytojai ir mokiniai. Jie padovanojo mums puikų koncertą.

Koncertą pradėjo smuikininkas Dominykas Andriuškevičius bei akordeonistas Steponas Lukoševičius R. Šumano kūriniu ,,Du kareiviai“. Šie jaunieji muzikantai nuotaikingai pagrojo  dar vieną - E. Balčyčio ,,Dviratininko dainelę“. Klausytojai turėjo galimybę išgirsti solisto Justino Kavaliausko atliekamą dainą ,,Edelveisas“ iš daugelį metų populiaraus Rodžerso miuziklo ,,Muzikos garsai“. Koncertą tęsė akordeonistė Vidmantė Venytė puikiai atlikdama A. Tirseno kūrinį ,,Pjesė“. Kol klausytojai negailėjo plojimų, prie merginos prisijungė dar vienas akordeonistas ir tuomet išgirdome  A. Johaneso kūrinį ,,Kornelija“. Arnas pasirodė ir kaip solistas – atliko svajingą R. Bažilino ,,Valsą“. Koncerto pabaigoje pasirodė labiausiai patyrę ir vyriausi mokiniai -  Jūratė Pakrosnytė ir Julius Juodžiūnas. Jūratė fleita, o Julius fortepijonu atliko Ž. Masne ,,Meditaciją“. Jiems buvo sunkiausia, nes mažiausieji mokiniai į koncerto pabaigą visuomet pavargsta ir šurmuliuoja. Visi muzikantai nustebino susikaupimu ir atsidavimu muzikai.

Koncertui pasibaigus Garliavos meno mokyklos direktorė Regina Guobė teiravosi klausytojų, kiek iš jų lanko muzikos mokyklą, taip pat paragino išmokti ne tik klausyti, bet ir išgirsti visame pasaulyje suprantamą muzikos kalbą. Meno mokyklos direktorė atvyko su dovanomis mūsų mokyklai, o iš direktorės Ilonos Balčiukynienės rankų gavo padėką. Buvo malonu stebėti, su kokiu rūpesčiu ir atidumu jaunieji muzikantai pakavosi instrumentus, nuo šalčio saugojo dovanotus gėlių žiedus. Šie vaikai auga kitokie, palytėti muzikos ir grožio, įvairių konkursų – respublikinių ir tarptautinių – prizininkai ir laureatai. Džiugu, kad garliaviečiai priėmė nuoširdų draugystės kvietimą, atvyko ir pradžiugino savo meistriškumu. Nuoširdus ačiū juos ruošusiems mokytojams: I. Budnikienei, V. Traškevičienei, R. Janilioniui, R. Pakščiui, G. Markevičienei, G. Leckienei bei akompaniatorei Raimondai Paužienei. Tikiuosi, kad ir kitais mokslo metais muzikantai atvyks ir ne vieni – kartu su dailininkais.

1.jpg 10.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg