DSCF0640Vasario 27 d. Prienų ''Revuonos'' vidurinėje mokykloje vyko netradicinė diena „Draugauk su knyga“. Į svečius atvyko knygyno ''Pegasas'' darbuotojai. Priešmokyklinės grupės, pradinių  klasių  mokinius supažindino su knygos keliu. O knygos kelias paprastas tik iš pirmo žvilgsnio. Vaikai sužinojo daug ką netikėto, negirdėto.

Mokiniams priminė, kad 1547 m. Martynas Mažvydas Karaliaučiuje išleido ''Katekizmą'', kurį galėjo skaityti ir iš jo mokytis net paprasti valstiečiai. Jo nuopelnas buvo didžiulis, nes jis davė pradžią lietuviškajai raštijai.

Taip pat supažindino su Vilniaus knygynu ''Pegasas'', kuris įsikūręs pirmajame „Panoramos“ aukšte kartu su kavine. Čia taip pat galima rasti platų pasirinkimą visų populiariausių leidinių, kanceliarinių prekių, žaislų ir žaidimų.

Prienų knygynas ''Pegasas''   pasidžiaugė, kad turi  naujieną. Knygyne galima įsigyti  karšto šokolado.

Netradicinės dienos metu vyko knygų mugė, kurią mūsų mokykloje surengė knygynas ''Pegasas''. Mugės dėka mokiniai turėjo puikią galimybę pirmą kartą patys sau išsirinkti ir nusipirkti norimą knygelę.

Pasibaigus knygų mugei mokiniai keliavo į savo klases gaminti  knygai skirtuko.

DSCF0633.JPG DSCF0635.JPG DSCF0636.JPG DSCF0640.JPG DSCF0643.JPG