DSCF0569Prienų „Revuonos“ vidurinėje mokykloje 5-12 klasių mokiniai buvo pakviesti dalyvauti viktorinoje, skirtoje  Vasario 16-osios 95-sioms metinėms paminėti. Vaikai vartė vadovėlius, internetinius puslapius ieškodami teisingų atsakymų.

Vasario 21 dieną susirinkome apibendrinti viktorinos atsakymų, pasidžiaugti laimėjimais. Viktorinos klausimus kūrė istorijos mokytojas Romas Vilčinskas. Teisingus atsakymus apie Lietuvos valstybės simboliką, svarbius tarpukario Lietuvos įvykius ir asmenybes, dailininko “padarytas” klaidas XIX a. Lietuvos kaimo mokykloje, gyvenimą piliakalnyje, laiptažodyje “Baltai” komentavo istorijos mokytoja metodininkė Irena Vincekienė.

Mokytojas Romas Vilčinskas įteikė mokyklos direktorės Ilonos Balčiukynienės pasirašytus  I laipsnio diplomus penktokui Povilui Damynui ir šeštokei Ugnei Alaburdaitei, II-ojo laipsnio - penktokui Alvarui Zagurskui, šeštokei Gretai Kazlauskaitei, aštuntokei Gretai Radzevičiūtei, III-čiojo laipsnio - penktokei Emilijai Jankauskaitei, šeštokui Orestui Aleksynui. Visi šie mokiniai gaus dar vieną dovaną - kovo 15 dieną jie dalyvaus nemokamoje edukacinėje išvykoje į Kauno Karo muziejų.

Išgėrę arbatos, pasidžiaugę laimėtojais, nusprendėme, kad ir kitais metais dalyvausime viktorinoje, pasikviesime daugiau draugų. Juk taip smagu ieškoti, atrasti, sužinoti savo Tėvynės istoriją.

Už pagalbą organizuojant viktoriną, rengiant klausimus dėkojame istorijos mokytojams Romui Vilčinskui, Irenai Vincekienei, Ramunei Batutienei, o už viktorinos idėją  bei diplomų paruošimą pavaduotojai ugdymui Rasai Alaburdienei.

DSCF0543.JPG DSCF0545.JPG DSCF0548.JPG DSCF0550.JPG DSCF0551.JPG DSCF0552.JPG DSCF0553.JPG DSCF0554.JPG DSCF0555.JPG DSCF0557.JPG DSCF0558.JPG DSCF0560.JPG DSCF0563.JPG DSCF0566.JPG DSCF0569.JPG