Kviečiame visus Prienų "Revuonos" vidurinės mokyklos 5-10 ir 12 klasių mokinius dalyvauti istorijos viktorinoje.

Viktorinos taisyklės

Lietuvos istorijos viktorina skirta Lietuvos nepriklausomos valstybės paskelbimo datai – Vasario 16-jai paminėti. Viktorinoje kviečiami dalyvauti visi norintys 5-10 ir 12 klasių mokiniai.

Viktorinos dalyviai turi žinoti

• Lietuvos istorijos viktorinos užduotys skelbiamos mokyklos internetinėje svetainėje (prikabinti failai) ir informaciniame stende. Taip pat užduočių komplektą mokiniai gali gauti iš savo klasės vadovo ar istorijos mokytojo.
  • Vienas mokinys vertinimo komisijai gali pateikti tik vieną atliktų užduočių komplektą.
  • Atsakymai, skirti vertinti, pateikiami užklijuotame voke, ant kurio užrašytas dalyvio vardas, pavardė ir klasė. Voką galima perduoti istorijos mokytojams arba direktorės pavaduotojai ugdymui R. Alaburdienei.
  • Laimėtojai kiekvienoje klasių grupėje (I grupė ‑ 5-8 klasės, II grupė - 9-10 bei 12 klasės) nustatomi pagal surinktų taškų už teisingus atsakymus skaičių. Laimi viktorinos dalyviai, surinkę daugiausiai taškų.
  • Netvarkingi ar neatitinkantys viktorinos reikalavimų darbai nevertinami.
  • Viktorinos laimėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2013 m. vasario 15 d. Renginio vieta ir laikas bus paskelbti vėliau.
  • Atsakymus į viktorinos klausimus galima pateikti iki  vasario 11 d. (pirmadienio) 15 valandos.
  • Visais klausimais dėl dalyvavimo viktorinoje prašome kreiptis į istorijos mokytojus.

Rengėjai

Attachments: