PA170606Šių metų sausio 16 d. mokykloje vyko spektaklis pradinių ir penktų klasių  mokiniams "VAIVORYKŠTĖS VARTŲ BEIEŠKANT". Spektaklyje veikė trys personažai - Karvė, Plaštakė, Lapė. Vaikus džiugino muzikiniai kūriniai atliekami profesionalios aktorės.

Karvės personažas žiūrovams priminė, kad, net jeigu esame kitokie nei visi, vis vien esame verti laimės...Plaštakė įkūnijo amžiną viltį, ieškojimą ir tikėjimą...Lapė savo vaidmeniu patvirtino posakį, kad gudrumu, tingumu ir klasta netoli te "nuvažiuosi"...

Pagrindinis spektaklio leitmotyvas - kiekvienas esame savo laimės kalvis, svarbu tik neišduoti svajonės, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo ir žinoti, kad stebuklai mūsų gyvenime vyksta nuolatos, pastoviai, kiekvieną akimirką.

Spektaklį stebėjo ir specialiojo skyriaus mokiniai.

PA170603.JPG PA170604.JPG PA170606.JPG