IMG_2027Sausio 15 d. didelis būrys ,,Revuonos“ vidurinės mokyklos 3-12 klasių mokinių dalyvavo nacionaliniame Vinco Kudirkos dailyraščio konkurse ,,RAŠOM!“.

Šį konkursą organizuoja Lietuvių kalbos institutas, UAB Biuro pasaulis ir Iniciatyvinė pedagogų grupė. Dailyraščio konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius. Šis konkursas Lietuvoje yra organizuojamas jau treti metai. Dailyraščio konkurse gali dalyvauti moksleiviai nuo 3 klasės ir suaugusieji. Skiriamos trys konkurso dalyvių grupės: 3–6 klasių moksleiviai, 7–12 klasių moksleiviai ir suaugusieji. Kiekvienai grupei skiriamas skirtingas tekstas. Kiekvienos grupės dalyvis turi nurašyti pateiktą tekstą, rašyti privalo mėlynu rašaliniu parkeriu, nenaudoti jokių korektūros priemonių.

Ne visiems pavyko iš pirmo karto įvykdyti konkurso reikalavimus: mokiniai jaudinosi, rašydami klydo. Visus mokinių darbus dar peržiūrės lietuvių kalbos mokytojos. Geriausi darbai bus atrinkti ir iki vasario 8 d. išsiųsti į Vilnių.

Dėkojame visiems dalyviams, kurie nusprendė dalyvauti šiame konkurse, nes pasak vieno teksto žodžių: ,,Jeigu bandot rašyti – nerašykit kompiuteriais. Rašydamas turi kentėti pats, o ne kankinti tą vargšą“.

IMG_2027.jpg IMG_2029.jpg IMG_2030.jpg IMG_2031.jpg