IMG_2047Gruodžio mėnesį 2a klasėje vyko netradicinės dailės ir technologijų pamokėlės, kurias vedė Augusto mamytė Deimilė Kazakauskienė. Augusto mamytė keramikė. Ji mielai sutiko pamokyti vaikus dekupažo technikos. D. Kazakauskienė papasakojo vaikams, kad dekupažas - žodis, kilęs iš prancūzų kalbos, kuris reiškia „iškirpti, išpjauti“. Dekupažas – daiktų dekoravimo įvairiais piešinėliais technika.

Antrokai darbavosi ne vieną pamokėlę. Mokiniai pagamino kalėdinius varpelius, kuriais papuoš savo klasę, taip pat  dovanėles tėveliams - kalėdines skryneles.

Dailės ir technologijų pamokų metu vaikai patyrė kūrybinį džiaugsmą bei susipažino su nauja dailės technika. Antrokėliai  prieš šv. Kalėdas tėvelius pradžiugins mielomis dovanėlėmis.

IMG_2020.jpg IMG_2030.jpg IMG_2031.jpg IMG_2032.jpg IMG_2034.jpg IMG_2042.jpg IMG_2047.jpg