DSC01494Kauno apskrities PGV Prienų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba rajono pradinukams organizuoja kasmetinę prevencinę akciją „Būk saugus, moksleivi“. Akcijos tikslas – supažindinti pradinių klasių mokinius su saugaus elgesio taisyklėmis buityje ir gamtoje, išmokyti juos išvengti gaisro ir kaip elgtis jam kilus.

„Revuonos“ vidurinėje mokykloje akcija „Būk  saugus, moksleivi“ vyko lapkričio 13 dieną. Akcijai vadovavo Prienų PGT tarnybos inspektorė Lina Damukaitienė. Ji aiškino mokiniams apie neatsargų elgesį su ugnimi, kada elektra draugas ir kada priešas, kokie pavojai tyko žiemą, priminė pagalbos telefoną. Visi žiūrėjo ir aptarė filmukus „Elektra mūsų namuose“, „Kaip elgtis gaisro metu“, „Žiemos pavojai“.  Vaikai jau nemažai žino, todėl atsakinėjo į klausimus ir buvo apdovanoti prizais. Vėliau klasėse piešė piešinius „Būk saugus“.

DSC01488.JPG DSC01489.JPG DSC01491.JPG DSC01493.JPG DSC01494.JPG