Nuotrauka0044Lapkričio 12 dieną mokyklos sporto salėje vyko tarpklasinės 4-6 klasių kvadrato varžybos.  Pirmieji varžėsi 4 ir 5 klasių mokiniai. Po atkaklios kovos laimėjo penktokai. Kitoje kovoje susirungė 6a ir 6b klasių mokiniai. Po labai įnirtingos kovos laimėjo 6b klasės komanda. Trečia kova buvo dėl trečiosios vietos, kur varžėsi pralaimėjusios pirmas varžybas komandos. Nors ketvirtos klasės komanda ir pralaimėjo, nuotaika buvo puiki, nes jiems tai buvo gera treniruotė prieš rajonines varžybas. Paskutinės varžybos buvo labai atkaklios. Abi komandos siekė nugalėtojos vardo, bet stipriausi šį kartą buvo 6b klasės sportininkai. Pasibaigus varžyboms visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir su puikia nuotaika išsiskirstė į namus.

Nuotrauka0041.jpg Nuotrauka0043.jpg Nuotrauka0044.jpg Nuotrauka0047.jpg